O nás

Naše stavební a obchodní společnost byla založena dvěma společníky, kteří se ve stavebnictví  pohybují  bezmála třicet let. Zaměřujeme se především na výstavbu rodinných domů na klíč, na rekonstrukce a úpravy RD, zateplování budov, výstavbu, rekonstrukce a úpravy občanských a průmyslových staveb. Snažíme se rovněž vyjít vstříc stavebníkům, kteří se rozhodli realizovat stavbu svého domu svépomocí, kterým dodáme stavební materiál za velmi atraktivních podmínek a zároveň můžeme provést některé náročnější práce (např. založení první řady zdiva, montáž stropu a krovu). Realizace stavby je tak možná jak na základě Vaší vlastní dokumentace, tak ve spolupráci s naší pomocí, kdy jsme připraveni navrhnout Vám dům podle vašich představ a potřeb. Na základě našich dlouholetých zkušeností si dovolujeme tvrdit, že pokud nás zákazník kontaktuje již ve stádiu počátečních úvah o svém budoucím rodinném domu, jsme schopni díky našemu osobnímu přístupu k potřebám zákazníka navrhnout a realizovat projekt, který bude zcela odpovídat individuálním potřebám.

Naším cílem je

Dovést Váš dům či jakoukoli stavbu od první konzultace, přes pomoc se zajištěním projektové dokumentace, , pomoc při vyřizování hypotéky a samotnou realizační část až ke kolaudaci či ohlášení zahájení užívání stavby. Nabízíme komplexní architektonické a stavební poradenství, při přípravě projektové dokumentace podle požadavků klienta či napojení na inženýrské sítě. Nabízíme různé varianty způsobu výstavby. Jsme si vědomi, že pořízení rodinného domu je většinou záležitostí trvalého charakteru, a spokojenost klienta po celou dobu užívání domu je pro nás prioritou.

Řízení činnosti

Vedení firmy vytýčilo pro současné a budoucí období strategii zdokonalování postupů činnosti ve všech oblastech řízení a komunikace. Znamená to rozvoj internetu, e-mailového spojení s investory, subdodavateli, bankovními ústavy, zdokonalení smluvního zajištění činnosti, zlepšování prezentace firmy, zajišťování školení zaměstnanců v jejich oboru apod.

Pojištění firmy a staveb

Samozřejmostí je kvalitní pojištění firmy, jak celku, tak i pracovníků. Firma má pojištěné stavby na dobu provádění prací ve výši 10 000 000 Kč.

Zázemí firmy

Firma zabezpečuje svoji činnost na adrese Rynárecká 561 v Pelhřimově.